Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 10154192
Sjöholm Axel 12145190
Hakkarainen Aatu 1166120
Laitinen Roope 929112
Savolainen Veeti 1282100
Lehtiö Otso 115496
Inberg Jaakko 62462
Lehto Niilo 104150
Peltoniemi Miro103250
Tuohino Aapo 63250
Lampi Leevi 83140
Hjorth Ossi 92240
Huttunen Niklas 101346
Lavikka Oiva 91340
Angervo Alvar81340
Käyhty Eetu 122130
Aaltonen Aleksanteri 81120
Myllykoski Jere 30220
Paasio Elias 20220
Lukkarinen Jedi 101010
Laine Albin 100110
Kotilainen Aleksi 80110
Uitti Eero 10110

SSBL D1 Ylempi Haastajasarja, lohko 4
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 494130
Herpola Roope 656110
Koivisto Ilpo65382
Lukkarinen Jedi 84260
Lehto Niilo 54260
Rossander Vili 103360
Hakkarainen Aatu 81560
Lehtiö Otso 841510
Hjorth Ossi 81450
Aaltonen Aleksanteri 63140
Lampi Leevi 42240
Ikonen Toto 83030
Myllykoski Jere 83030
Pälviä Nuutti22130
Käck Tomas12130
Peltoniemi Miro71012
Tuohino Aapo 21010
Uitti Eero 80110
Kotilainen Aleksi 80110
Paasio Elias 60112
Huttunen Niklas 60112
Savolainen Veeti 20110
Lavikka Oiva 20110
Angervo Alvar20110

SSBL D2 Karsinta Aluelopputurnaukseen
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 11010
Inberg Jaakko 11010
Laitinen Roope 10110
Käyhty Eetu 10110

SSBL D2 Välisarja, lohko B
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 143014440
Sjöholm Axel 152013332
Tuohino Aapo 14147212
Laitinen Roope 14712190
Savolainen Veeti 1558134
Aaltonen Aleksanteri 12102122
Myllykoski Jere 1366120
Lehto Niilo 1091102
Lukkarinen Jedi 1255108
Käyhty Eetu 1046100
Hakkarainen Aatu 144594
Inberg Jaakko 102790
Lavikka Oiva 151670
Huttunen Niklas 91450
Lehtiö Otso 102134
Lampi Leevi 62130
Kotilainen Aleksi 101122
Hjorth Ossi 51010
Laine Albin 150110
Peltoniemi Miro30110

SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 8177240
Sjöholm Axel 8102122
Havu Joona24150
Tuohino Aapo 52352
Käyhty Eetu 32350
Lukkarinen Jedi 60552
Inberg Jaakko 40552
Lampi Leevi 63142
Hakkarainen Aatu 62240
Vanhala Rasmus22240
Savolainen Veeti 61230
Kankkunen Risto 40334
Myllykoski Jere 82020
Lehto Niilo 62020
Koivisto Ilpo42020
Pälviä Nuutti42020
Uitti Eero 121120
Kotilainen Aleksi 81120
Pantsar Niklas21120
Ikonen Toto 100220
Peltoniemi Miro90220
Rossander Vili 101010
Lavikka Oiva 51010
Paasio Elias 41012
Aaltonen Aleksanteri 31012
Laitinen Roope 21010
Laine Albin 90110
Hjorth Ossi 80110

Tallink Floorball D2-pojat (Reissumiehet)
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 8128202
Lehto Niilo 877140
Käyhty Eetu 83580
Hjorth Ossi 84260
Hakkarainen Aatu 85050
Lukkarinen Jedi 84150
Huttunen Niklas 83250
Myllykoski Jere 83030
Lavikka Oiva 80330
Paasio Elias 80222

SSBL D2 Kilpasarja, lohko 1
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 10107174
Sjöholm Axel 106285
Laitinen Roope 105380
Tuohino Aapo 103474
Käyhty Eetu 102462
Savolainen Veeti 103142
Lavikka Oiva 90442
Inberg Jaakko 83032
Lukkarinen Jedi 102136
Aaltonen Aleksanteri 71230
Lehtiö Otso 71124
Kotilainen Aleksi 51120
Hjorth Ossi 51120
Myllykoski Jere 41120
Angervo Alvar702213
Lehto Niilo 50220
Lampi Leevi 10110
Hakkarainen Aatu 70002

Tallink Floorball D2-pojat (Magaronilooda)
PelaajaOMSPJ
Lehtiö Otso 6104140
Lampi Leevi 629110
Savolainen Veeti 68080
Tuohino Aapo 22680
Uitti Eero 65270
Inberg Jaakko 62570
Aaltonen Aleksanteri 65160
Laitinen Roope 60440
Peltoniemi Miro62130
Kotilainen Aleksi 60002

Iloa floorball cup (D2 kilpa)
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 44150
Savolainen Veeti 41230
Lukkarinen Jedi 41232
Lehto Niilo 42020
Huttunen Niklas 41120
Laitinen Roope 40220
Inberg Jaakko 40222
Lehtiö Otso 41012
Hjorth Ossi 41010
Aaltonen Aleksanteri 41010
Angervo Alvar40002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 4977381156
Sjöholm Axel 62763511111
Tuohino Aapo 442522478
Laitinen Roope 481531462
Savolainen Veeti 562616426
Lehto Niilo 492813412
Hakkarainen Aatu 591818366
Lehtiö Otso 5423113426
Lukkarinen Jedi 5917163318
Käyhty Eetu 441320332
Inberg Jaakko 391023338
Aaltonen Aleksanteri 47227294
Lampi Leevi 361215272
Myllykoski Jere 44159240
Hjorth Ossi 471010200
Lavikka Oiva 53317202
Huttunen Niklas 49611178
Peltoniemi Miro4266122
Uitti Eero 2765110
Koivisto Ilpo1073102
Kotilainen Aleksi 493584
Rossander Vili 204370
Angervo Alvar2116715
Paasio Elias 201566
Pälviä Nuutti64150
Havu Joona24150
Ikonen Toto 183250
Vanhala Rasmus22240
Käck Tomas12130
Laine Albin 660330
Kankkunen Risto 40334
Pantsar Niklas31120