Tulevat ottelut

3.2.2019 16:00
Blackbirds Musta - P06 Black Ottelupaikka » 3.2.2019 18:00
EräViikingit Blue - P06 Black Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

13.1.2019 17:00
P06 Black - Tiikerit Sininen13 - 2 » 13.1.2019 12:00
Rangers Hawks - P06 Black6 - 12 »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 894132
Sjöholm Axel 9102120
Laitinen Roope 828102
Hakkarainen Aatu 83360
Lehtiö Otso 93256
Inberg Jaakko 52352
Savolainen Veeti 94040
Peltoniemi Miro 73140
Tuohino Aapo 53140
Angervo Alvar81340
Lavikka Oiva 81340
Lampi Leevi 62020
Aaltonen Aleksanteri 71120
Lukkarinen Jedi 81010
Laine Albin 80110
Lehto Niilo 80110
Huttunen Niklas 60112
Kotilainen Aleksi 60110

Iloa floorball cup (D2 kilpa)
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 44150
Savolainen Veeti 41230
Lukkarinen Jedi 41232
Lehto Niilo 42020
Huttunen Niklas 41120
Inberg Jaakko 40222
Laitinen Roope 40220
Lehtiö Otso 41012
Aaltonen Aleksanteri 41010
Hjorth Ossi 41010
Angervo Alvar40002

SSBL D2 Kilpasarja, lohko 1
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 10107174
Sjöholm Axel 106285
Laitinen Roope 105380
Tuohino Aapo 103474
Käyhty Eetu 102462
Savolainen Veeti 103142
Lavikka Oiva 90442
Inberg Jaakko 83032
Lukkarinen Jedi 102136
Aaltonen Aleksanteri 71230
Lehtiö Otso 71124
Hjorth Ossi 51120
Kotilainen Aleksi 51120
Myllykoski Jere 41120
Angervo Alvar702213
Lehto Niilo 50220
Lampi Leevi 10110
Hakkarainen Aatu 70002

SSBL D2 Välisarja, lohko B
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 4131140
Sjöholm Axel 43690
Myllykoski Jere 44370
Tuohino Aapo 45160
Käyhty Eetu 43360
Laitinen Roope 43140
Inberg Jaakko 41340
Hakkarainen Aatu 41340
Savolainen Veeti 41230
Lavikka Oiva 40330
Aaltonen Aleksanteri 11120
Lehto Niilo 31012
Lehtiö Otso 21010
Lukkarinen Jedi 21010
Huttunen Niklas 40110

SSBL D1 Ylempi Haastajasarja, lohko 4
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 494130
Herpola Roope 656110
Koivisto Ilpo 65382
Lukkarinen Jedi 84260
Lehto Niilo 54260
Rossander Vili 103360
Hakkarainen Aatu 81560
Lehtiö Otso 841510
Hjorth Ossi 81450
Aaltonen Aleksanteri 63140
Lampi Leevi 42240
Myllykoski Jere 83030
Ikonen Toto 83030
Pälviä Nuutti 22130
Käck Tomas 12130
Peltoniemi Miro 71012
Tuohino Aapo 21010
Uitti Eero 80110
Kotilainen Aleksi 80110
Paasio Elias 60112
Huttunen Niklas 60112
Angervo Alvar20110
Savolainen Veeti 20110
Lavikka Oiva 20110

SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 21120
Savolainen Veeti 20220
Myllykoski Jere 21010
Aaltonen Aleksanteri 21012
Käyhty Eetu 21010
Uitti Eero 21010
Ikonen Toto 20110
Lampi Leevi 20002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 283718556
Sjöholm Axel 333316495
Laitinen Roope 281014242
Tuohino Aapo 25126184
Savolainen Veeti 3198172
Hakkarainen Aatu 31511162
Lehtiö Otso 321041422
Lukkarinen Jedi 3295148
Inberg Jaakko 2168146
Myllykoski Jere 1894130
Aaltonen Aleksanteri 2785132
Käyhty Eetu 2567132
Lehto Niilo 2575122
Lavikka Oiva 27111122
Koivisto Ilpo 65382
Hjorth Ossi 253580
Lampi Leevi 174372
Angervo Alvar2116715
Rossander Vili 123360
Peltoniemi Miro 234152
Huttunen Niklas 251454
Ikonen Toto 103140
Kotilainen Aleksi 291340
Pälviä Nuutti 22130
Käck Tomas 12130
Uitti Eero 101120
Laine Albin 370110
Paasio Elias 60112