SB Vantaan yhteiset tapahtumat

Perjantai  29.3.2019 17:30 - Perjantai 22:00Seuran joukkueiden toimihenkilöiden illanvietto
Sunnuntai  7.4.2019 12:00SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C (Koulutus)
Sunnuntai  7.4.2019 15:00SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C (Koulutus)
Maanantai  20.5.2019 17:30 - Maanantai 19:00Koko seuran yhteiset kauden päättäjäiset

Tulevat ottelut

24.3.2019 10:00
P06 Black - EräViikingit Blue Ottelupaikka » 24.3.2019 13:00
GrIFK Green - P06 Black Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

16.3.2019 17:00
P06 Black - SB-Pro Musta3 - 4 » 16.3.2019 15:00
P06 Black - MäNMKY7 - 6 »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 894132
Sjöholm Axel 9102120
Laitinen Roope 828102
Hakkarainen Aatu 83360
Lehtiö Otso 93256
Inberg Jaakko 52352
Savolainen Veeti 94040
Peltoniemi Miro 73140
Tuohino Aapo 53140
Angervo Alvar81340
Lavikka Oiva 81340
Lampi Leevi 62020
Aaltonen Aleksanteri 71120
Lukkarinen Jedi 81010
Laine Albin 80110
Lehto Niilo 80110
Huttunen Niklas 60112
Kotilainen Aleksi 60110

Iloa floorball cup (D2 kilpa)
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 44150
Savolainen Veeti 41230
Lukkarinen Jedi 41232
Lehto Niilo 42020
Huttunen Niklas 41120
Inberg Jaakko 40222
Laitinen Roope 40220
Lehtiö Otso 41012
Aaltonen Aleksanteri 41010
Hjorth Ossi 41010
Angervo Alvar40002

SSBL D2 Kilpasarja, lohko 1
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 10107174
Sjöholm Axel 106285
Laitinen Roope 105380
Tuohino Aapo 103474
Käyhty Eetu 102462
Savolainen Veeti 103142
Lavikka Oiva 90442
Inberg Jaakko 83032
Lukkarinen Jedi 102136
Aaltonen Aleksanteri 71230
Lehtiö Otso 71124
Hjorth Ossi 51120
Kotilainen Aleksi 51120
Myllykoski Jere 41120
Angervo Alvar702213
Lehto Niilo 50220
Lampi Leevi 10110
Hakkarainen Aatu 70002

SSBL D2 Välisarja, lohko B
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 102410340
Sjöholm Axel 10127190
Tuohino Aapo 10104140
Laitinen Roope 1048120
Myllykoski Jere 105490
Käyhty Eetu 83580
Savolainen Veeti 103472
Aaltonen Aleksanteri 75162
Hakkarainen Aatu 91560
Lehto Niilo 75052
Lukkarinen Jedi 82356
Lavikka Oiva 101450
Huttunen Niklas 71340
Inberg Jaakko 61340
Lehtiö Otso 62132
Lampi Leevi 21120
Hjorth Ossi 41010
Peltoniemi Miro 20110

SSBL D1 Ylempi Haastajasarja, lohko 4
PelaajaOMSPJ
Sjöholm Axel 494130
Herpola Roope 656110
Koivisto Ilpo 65382
Lukkarinen Jedi 84260
Lehto Niilo 54260
Rossander Vili 103360
Hakkarainen Aatu 81560
Lehtiö Otso 841510
Hjorth Ossi 81450
Aaltonen Aleksanteri 63140
Lampi Leevi 42240
Myllykoski Jere 83030
Ikonen Toto 83030
Pälviä Nuutti 22130
Käck Tomas 12130
Peltoniemi Miro 71012
Tuohino Aapo 21010
Uitti Eero 80110
Kotilainen Aleksi 80110
Paasio Elias 60112
Huttunen Niklas 60112
Angervo Alvar20110
Savolainen Veeti 20110
Lavikka Oiva 20110

SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 6147210
Sjöholm Axel 682102
Havu Joona 24150
Tuohino Aapo 52352
Käyhty Eetu 32350
Inberg Jaakko 40552
Lampi Leevi 63142
Vanhala Rasmus 22240
Lukkarinen Jedi 40442
Hakkarainen Aatu 42130
Savolainen Veeti 61230
Myllykoski Jere 82020
Lehto Niilo 62020
Koivisto Ilpo 22020
Kotilainen Aleksi 81120
Pantsar Niklas 21120
Peltoniemi Miro 80220
Ikonen Toto 80220
Kankkunen Risto 20224
Uitti Eero 101010
Lavikka Oiva 41010
Aaltonen Aleksanteri 31012
Pälviä Nuutti 21010
Laitinen Roope 21010
Hjorth Ossi 80110
Paasio Elias 20002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Herpola Roope 406234966
Sjöholm Axel 434918677
Laitinen Roope 361221332
Tuohino Aapo 361912316
Savolainen Veeti 411210224
Lukkarinen Jedi 4210122216
Hakkarainen Aatu 40714212
Käyhty Eetu 30712192
Inberg Jaakko 27613198
Lehto Niilo 35135182
Aaltonen Aleksanteri 34125174
Lehtiö Otso 401151624
Myllykoski Jere 30115160
Lavikka Oiva 37312152
Lampi Leevi 2385132
Koivisto Ilpo 873102
Hjorth Ossi 3546100
Peltoniemi Miro 314482
Huttunen Niklas 342684
Angervo Alvar2116715
Rossander Vili 183360
Kotilainen Aleksi 372460
Havu Joona 24150
Ikonen Toto 163250
Pälviä Nuutti 43140
Vanhala Rasmus 22240
Käck Tomas 12130
Uitti Eero 181120
Pantsar Niklas 21120
Kankkunen Risto 20224
Laine Albin 480110
Paasio Elias 80114