Joukkueen ottelut


Harjoitusottelut
05.08.2018 15:00P06 Black - VSS 05/064 - 7Raportti
17.08.2018 18:00P06 Black - Oilers NG062 - 9Raportti
20.08.2018 18:00P06 Black - EräViikingit Pohjoinen 077 - 7Raportti
23.08.2018 18:00Oilers NG06 - P06 Black5 - 0Raportti
31.08.2018 18:00Tiikerit 06 - P06 Black5 - 9Raportti
03.09.2018 18:00P06 Black - Tiikerit 064 - 3Raportti
19.09.2018 18:00Oilers-06 Hope - P06 Black5 - 2Raportti
28.09.2018 18:00P06 Black - Oilers-06 Hope5 - 5Raportti
04.10.2018 18:00EräViikingit Pohjoinen 07 - P06 Black4 - 12Raportti
13.05.2019 18:00Oilers NG-07 - P06 Black4 - 8Raportti
14.05.2019 18:00Oilers NG-07 - P06 Black2 - 9Raportti
20.05.2019 19:00P06 Black - SB Vantaa RED-055 - 1Raportti
21.05.2019 17:00P06 Black - SB Vantaa RED-057 - 1Raportti

SSBL D1 Kilpasarja, lohko 1

SSBL C2 Ylempi Haastajasarja, lohko 3 (SB Vantaa Black)

SSBL C2 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C (SB Vantaa Black)

SSBL C2 Alempi Haastajasarja, lohko 5 (SB Vantaa Mörkö)

SSBL C2 Keskimmäinen Haastajajatkosarja, lohko D (SB Vantaa Mörkö)

SSBL Etelä-Suomen Alueliiga D-Pojat

Iloa Floorball Cup 2019 (D1 kilpa)

Iloa Floorball Cup 2019 (D1 haastaja)

Iloa floorball cup (D2 kilpa)
15.09.2018 9:40FBT Karhut Blue - P06 Black4 - 0Raportti
15.09.2018 12:20FoSu - P06 Black11 - 3Raportti
15.09.2018 14:20P06 Black - Tampere-06 Akatemia0 - 4Raportti
15.09.2018 16:20P06 Black - SBS Wirmo Punainen9 - 2Raportti

SSBL D1 Ylempi Haastajasarja, lohko 4
06.10.2018 14:00P06 Black - Indians Yellow6 - 3Raportti
06.10.2018 17:00FBC Raseborg - P06 Black1 - 8Raportti
27.10.2018 12:00FC Tuusula Black - P06 Black4 - 3Raportti
27.10.2018 14:00P06 Black - SB-Pro Musta7 - 5Raportti
10.11.2018 12:00EräViikingit Musta - P06 Black13 - 1Raportti
10.11.2018 15:00P06 Black - FBC Raseborg2 - 2Raportti
01.12.2018 11:00Indians Yellow - P06 Black1 - 13Raportti
01.12.2018 14:00P06 Black - FC Tuusula Black6 - 8Raportti
09.12.2018 14:30P06 Black - EräViikingit Musta3 - 8Raportti
09.12.2018 17:30SB-Pro Musta - P06 Black7 - 5Raportti

SSBL D1 Ylin Haastajajatkosarja, lohko C
12.01.2019 14:00P06 Black - EräViikingit Blue4 - 6Raportti
12.01.2019 16:00LaPa - P06 Black4 - 1Raportti
02.02.2019 12:00P06 Black - MäNMKY3 - 3Raportti
02.02.2019 15:00SB-Pro Musta - P06 Black7 - 5Raportti
10.02.2019 10:00P06 Black - Oilers Akatemia6 - 5Raportti
10.02.2019 16:00LoSB - P06 Black7 - 9Raportti
02.03.2019 14:00EräViikingit Blue - P06 Black3 - 8Raportti
02.03.2019 17:00P06 Black - LaPa5 - 6Raportti
16.03.2019 15:00P06 Black - MäNMKY7 - 6Raportti
16.03.2019 17:00P06 Black - SB-Pro Musta3 - 4Raportti
07.04.2019 12:00Oilers Akatemia - P06 Black2 - 2Raportti
07.04.2019 15:00P06 Black - LoSB6 - 1Raportti

SSBL D2 Karsinta Aluelopputurnaukseen
06.04.2019 19:15PSS Musta - P06 Black3 - 2Raportti

SSBL D2 Kilpasarja, lohko 1
07.10.2018 12:00Blackbirds Musta - P06 Black5 - 4Raportti
07.10.2018 15:00P06 Black - EräViikingit Sininen4 - 2Raportti
13.10.2018 13:00Oilers Hope - P06 Black7 - 1Raportti
13.10.2018 15:00P06 Black - LoSB Fighters3 - 9Raportti
28.10.2018 15:00P06 Black - EräViikingit Itä1 - 12Raportti
28.10.2018 20:00P06 Black - Blackbirds Musta13 - 5Raportti
11.11.2018 10:00P06 Black - Oilers Hope2 - 4Raportti
11.11.2018 13:00EräViikingit Sininen - P06 Black6 - 2Raportti
24.11.2018 10:00LoSB Fighters - P06 Black3 - 7Raportti
24.11.2018 12:00EräViikingit Itä - P06 Black7 - 2Raportti

SSBL D2 Välisarja, lohko B
16.12.2018 13:00P06 Black - EräViikingit Blue8 - 2Raportti
16.12.2018 15:00GrIFK Green - P06 Black5 - 5Raportti
13.01.2019 12:00Rangers Hawks - P06 Black6 - 12Raportti
13.01.2019 17:00P06 Black - Tiikerit Sininen13 - 2Raportti
03.02.2019 16:00Blackbirds Musta - P06 Black4 - 6Raportti
03.02.2019 18:00EräViikingit Blue - P06 Black4 - 8Raportti
09.02.2019 17:00P06 Black - GrIFK Green4 - 1Raportti
09.02.2019 20:00P06 Black - Rangers Hawks10 - 3Raportti
03.03.2019 12:00Tiikerit Sininen - P06 Black2 - 8Raportti
03.03.2019 15:00P06 Black - Blackbirds Musta7 - 3Raportti
24.03.2019 10:00P06 Black - EräViikingit Blue12 - 4Raportti
24.03.2019 13:00GrIFK Green - P06 Black6 - 9Raportti
24.03.2019 16:00Rangers Hawks - P06 Black1 - 7Raportti
06.04.2019 12:00P06 Black - Tiikerit Sininen4 - 6Raportti
06.04.2019 15:00Blackbirds Musta - P06 Black2 - 11Raportti

Tallink Floorball D2-pojat (Magaronilooda)
24.05.2019 11:15P06 Black - Rockets 2006 (LV)16 - 6Raportti
24.05.2019 21:00ÖSK U White (SE) - P06 Black5 - 2Raportti
25.05.2019 8:45P06 Black - Oilers 06 Akatemia White6 - 3Raportti
25.05.2019 11:00KoSBY - P06 Black3 - 4Raportti
25.05.2019 20:00P06 Black - INCUKALNS COYOTE (LV)4 - 2Raportti
25.05.2019 21:30SK Lielvarde (LV) - P06 Black6 - 4Raportti

Tallink Floorball D2-pojat (Reissumiehet)
24.05.2019 13:30P06 Black - CPSS/LEKRINGS (LV)10 - 3Raportti
24.05.2019 16:30ÖSK U Black (SE) - P06 Black3 - 5Raportti
25.05.2019 9:30Nokian KrP - P06 Black7 - 2Raportti
25.05.2019 11:45P06 Black - SBS Wirmo12 - 1Raportti
25.05.2019 19:15Hultsberg/Björkkås IBF P06 Black (SE) - P06 Black2 - 3Raportti
25.05.2019 20:45Hultsberg/Björkkås IBF White (SE) - P06 Black3 - 4Raportti
26.05.2019 10:00P06 Black - O2-Jyväskylä/D2-pojat1 - 4Raportti
26.05.2019 11:30P06 Black - SK Lielverde (LV)4 - 3Raportti